2. Házassági évfordulónk, menü: Link lekérése Facebook X Pinterest E-mail Más alkalmazások augusztus 26, 2010 Könnyű és finom menüsort szerettem volna, azt hiszem sikerült!:)Előétel: krémsajtos-fokhagymás mártogatós:Főétel: paradicsomos-bazsalikomos csirkemell, rizzselDesszert: csokis-barackos piskóta, karamell réteggelAjándékunk egymásnak:: (én kaptam még cépp virágot is!:)) Link lekérése Facebook X Pinterest E-mail Más alkalmazások Megjegyzések Julee2010. augusztus 26. 10:38A menüsor nagyon guszti :). Ti pedig szépek vagytok mint mindig :))VálaszTörlésVálaszokVálaszMegjegyzés hozzáadásaTovábbiak betöltése... Megjegyzés küldése
A menüsor nagyon guszti :). Ti pedig szépek vagytok mint mindig :))
VálaszTörlés