Képelőzetes Katától!:)))


www.ribizlifoto.hu

Megjegyzések

  1. Lehet, hogy elfogult vagy, de nekem elfogulatlanul ugyanez a véleményem! Ama egy kis tündér és gyönyörű! Néha mikor nézegetem a képeit egészen kedvet kapok az anyasághoz, pedig majd csak pár év múlvára tervezzük, hogy családot alapítunk!

    VálaszTörlés
  2. Nagyon szép fotók Nonó :-)

    Puszi, java!

    VálaszTörlés

Megjegyzés küldése