Life Magazin!:)

Elvileg, ma este 6 kor, leszek a Life Magazinban!:)
Én nem láttam a bemutatót, de már többen is szóltak.:)

Én este nem leszek itthon, aki nem tudja megnézni, mint én... azoknak (is) holnap felteszem a blogra, mert az Ő honlapjukra az előző napi műsor, mindig felkerül!:D

Megjegyzések